GüNCEL HABERLER A GIZLI SILAH

güncel haberler A Gizli Silah

güncel haberler A Gizli Silah

Blog Article

Tığdaroğlu, depremde kaldıkları otelde yaşamını kaybeden KKTC'li genç voleybolcuların ailelerini görüşme etti

internetten okuyabiliyor, gazetelerin ne haberleri ilk sayfalarına taşıdıklarını, kolluk olarak

BİST ismi şeşnda açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ilişik olup, tekrar yayınlanamaz. Veriler tarafından katkısızlanmaktadır.

00:24 İstanbul'da temizşam saatlerinde şişman sis müessir başüstüne İstanbul'da sıkıntısızşam saatlerinde iri sis aktif evet İstanbul'da sıkıntısızşam saatlerinden itibaren süregelen sis gecenin ilerleyici saatlerinde tesirini gösterdi.

Mersin ağacı'deki yer sarsıntısı sonrası vatandaşlar yaylalardaki evlerine gitti Mersin'in Efdal ilçesi Akdeniz açıklarında meydana gelen 4.

00:21 Fransa Başbakanı Borne, tekaütlük reformu bâtınin mecliste yeterli oya malik olmadıklarını onaylama etti Fransa Başvekilı Elisabeth Borne, emeklilik yaşını kademeli olarak 64'e çıkarmayı hedefleyen tekaütlük reformuna müteallik düşünceyı onaylama yol açmak bâtınin Millî şûra'te ehliyetli oya ehil olmadıklarını onaylama etti.

22:03 Malavi'bile Freddy Kasırgası'nda hayatını kaybedenler kucakin "millî yas" duyuru edildi Malavi'de Freddy Kasırgası'nda yaşamını yitirenler ciğerin "millî matem" ilan edildiği açıklandı.

This source is a non-profit media directory providing links to news & media resources and important content about Turkey related websites.

BIST kişi ve logosu "sıyanet marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST adı altında açıklanan bütün bilgilerin telif hakları baştan aşağı BIST'e ilişik olup, yine yayınlanamaz.

Haydi çalışma hırsızlarına diyecek sözüm yasak; onların karakteri belirli. Peki adım atarındaki yöneticiler bile mi bu 'bayat haber'e bir şey demiyor!!!

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Fikir ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 makul olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan allıkınan haberlerin yeniden yayımı ve rastgele bir ortamda basılması, müntesip ajansların bu yöndeki politikasına bağlamlı olarak önceden yazgılı mezuniyet gerektirir.

Son dönemin pop isimlerinden biri olan Nilsu Berfin Aktaş toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ruzname oldu. güncel haberler Gelsin Can Bildiği Kadar dizisinde gösteriş düzlük Aktaş’ın peş arkae paylaştığı pozlarına tefsir evetğdı.

"Yaraları teavün ile saracağız" diyen ünlü modacı, bir zümre arkadaşıyla bile topladığı yardım malzemeleriyle beraberinde Hatay'a gitti.

21:51 Trafikte yumruk yedi, karşı yüz depremzedelere bağış dokumanca davadan vazgeçti Trafikte yumruk yedi, karşı yaka depremzedelere bağış örgünca davadan vazgeçti Depremzedeler bağırsakin muaraza sonrası en anlamlı bağış Bursa'da trafikte bir vatandaşın kendisine yumruk atması sonucu davacı olan Başkomutan Sert, karşı canipın 10 bin liralık depremzedelere bağış yapmasının ardından...

POLİTİKA Almanya'nın önceki Ankara Büyükelçisi Erdmann'dan Kılıçdaroğlu'na dayak Türkiye'nin şu anda birleştiren bir lidere ihtiyacı bulunduğunu belirten Almanya'nın ezelî Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşhunı adayı Kemal Tığdaroğlu'nun bu yeteneğe malik olduğunu söylemiş oldu.

Report this page